• Odwiedziło nas: 202142

Największy sukces sportowy w historii szkoły

Po eliminacjach gminnych, powiatowych, rejonowych i półfinałach wojewódzkich (prawie 400 szkół) nasze siatkarki zakwalifikowały się do fazy finałowej mistrzostw województwa podkarpackiego w piłce siatkowej dziewcząt.

W drodze do finałów zostaliśmy mistrzem powiatu lubaczowskiego, następnie pokonaliśmy mistrzów powiatów przeworskiego, łańcuckiego, leżajskiego oraz najlepszą drużynę z Przemyśla. W Rzeszowie zagraliśmy z najlepszymi z Podkarpacia (SP Nr 33 Rzeszów, SP Nr 2 Jasło, Gimn. Stalowa Wola). Rywalizacja z tymi zespołami okazała się dla nas zbyt trudna i ostatecznie zajęliśmy VII miejsce w województwie ulegając jedynie sportowym szkołom o profilu piłka siatkowa.

Skład drużyny: Natalia Kołodziej - kapitan, Kornelia Kantor, Martyna Kiszczuk, Dominika Rogoża, Maria Wojdyła, Diana Skali, Klaudia Skali, Aleksandra Sopel, Alicja Sobczyszyn, Patrycja Pereszlucha, Małgorzata Sycz, Jessica Wrębiak. Trener: Edmund Nieckarz.

Gratulacje i podziękowania kieruję do rodziców uczennic, którzy wyrazili zgodę na udział w pozalekcyjnych treningach i zawsze je odbierali po zajęciach.

Autor tekstu: Edmund Nieckarz